Корпоративна соціальна відповідальність в дії

Або нащо бізнесу організовувати конкурс дитячих малюнків?

У тяжкі часи бізнес має працювати не тільки заради власного збереження, а й не забувати про соціальну відповідальність та підтримку людей. Компанія "Райдуга Трейд", торговий дім українського виробника товарів для творчості ПрАТ "Західна Промислова Група", об’єднала свої зусилля з командою маркетингу мережі "Аврора", щоб створити проєкт, націлений посприяти творчому розвитку дітей, моральній підтримці населення країни та зібрати благодійну допомогу.

«Діти – це майбутнє України, і саме вони найбільше відчувають, яка вона є і буде. Тому ми проводимо конкурс дитячого малюнка, щоб мати змогу зазирнути в майбутнє нашої Батьківщини.

Головною метою конкурсу є підтримка українських дітей, надання їм можливості відчути себе важливими та потрібними, а також популяризація загальнолюдських цінностей», – зазначає керівниця відділу збуту та маркетингу ТОВ «Райдуга Трейд» Старкова Олена.

В травні був проведений конкурс малюнка, де шістнадцять учасників отримали відзнаки, а один малюнок-переможець прикрасив етикетку акварельної фарби ТМ «ГАММА’UA».

Вже в серпні акварель з’явилась на полицях магазинів Аврора.

10 % коштів, отриманих від продажу цієї фарби було перераховано на підтримку Київської обласної дитячої лікарні. За ці кошти будуть придбані протипролежневі матраци для паліативних хворих.

Щиро дякуємо всім учасникам цієї акції! Разом ми сила!

Мрія має колір синьо-жовтий!

 

Товари по акції
Вверх