Вітаємо переможців конкурсу!

Визначені найкращі роботи в рамках конкурсу "Мрія має колір-синьо-жовтий!"

З 16 до 29 травня ми разом з командою мережі мультимаркетів Аврора не могли надивитися на ті красиві мальовані мрії, які надсилали нам учасники конкурсу дитячих малюнків. Але сьогодні час вітати 16 юних художників, що зайняли призові місця.

Саме їхні малюнки можна переглянути, якщо прогортати сторінку трішки нижче.

 

Малюнок Гуленко Ангеліни зайняв перше місце і тепер прикрасить пакування лінійки фарб ТМ «ГАММА'UA». Крім цього головна переможниця отримає від команди ТМ «ГАММА'UA» творчий набір та зможе далі розвивати свій талант. 

А 10% коштів, вилучених від продажу фарб з малюнком Ангеліни, перераховуватимуться на підтримку Київської обласної дитячої лікарні.

 

Наступні 15 діток, що зайняли призові місця, також невдовзі отримають творчі набори від ТМ «ГАММА'UA». А ще їхні малюнки допоможуть зробити маленьку добру справу.

Незабаром в телеграм-каналі Аврори відбудеться благодійний аукціон, де на продаж буде виставлено 16 малюнків переможців.

Кошти, зібрані на благодійному аукціоні, підуть на підтримку благодійних проєктів Всеукраїнського фонду допомоги та розвитку «Helpgroup», який піклується про тяжкохворих дорослих та дітей.

 

Ще раз вітаємо переможців та щиро дякуємо всім учасникам за те, що створили таку красу!

 
 
           
 
             
 
           
 
            
 
            
 
 
 

 

Товари по акції
Вверх