Про компанію
Переваги
Якість Продукція має гігієнічні висновки, декларації, рекомендована МО України
Широкий ассортимент Широкий асортимент товарів в кожній категорії
Український виробник Український виробник товарів для дитячої творчості
Доступна ціна Ціна - якість, це основний орієнтир нашої продукції

В 2003 році народилась компанія ТОВ "Райдуга Трейд", що стала Торговим Домом, який успішно представляє ТМ "ГАММА'UA" та ТМ Western Industrial Group на ринку України та за її межами.

ТОВ "Райдуга Трейд" проводить активну рекламну підтримку, розробляє ідеї оптимізації і розширення асортименту, бере участь у виставковій діяльності. 

 

В 2020 році компанія зробила крок у майбутнє і кардинально оновила ТМ «ГАММА’UA» виробництва ПрАТ «Західна Промислова Група».

Новий поштовх  дала ідея відтворити свою мрію: показати різноманітність, яскравість, сучасність матеріалів для дитячої творчості українського виробництва.

Випускати продукцію для дітей – це велика відповідальність. Випускати продукцію для розвитку дитини – це відповідальність подвійна. Розуміючи це ми ретельно підбирали кожен елемент, що представляє нове обличчя ТМ «ГАММА’UA».

 

Оновлений логотип, фірмові кольори, чітка серійність - відображають різноманітність матеріалів і допомагають орієнтуватись в асортименті. Насичений колір упаковки буде зупиняти на собі погляд покупців яскравістю і нестандартністю рішення, що повністю відрізняється від представленого на ринку.

 

 

20 Років на ринку
150 Співробітників
2 Бренди
230 Найменувань продукції

Райдуга Трейд

В 2003 році народилась компанія ТОВ "Райдуга Трейд", що стала Торговим Домом, який успішно представляє ТМ "ГАММА'UA" та ТМ Western Industrial Group на ринку України та за її межами.

 

ГАММА'UA

Ми пишаємось своєю продукцією і впевнені, що наші партнери, покупці і маленькі споживачі не будуть розчаровані.

На сайті  Ви знайдете все необхідне для дитячої творчості, самовираження і креативу.

 

Каталог
Вверх